INFO@DEMTEC.CZ   |   724 535 001   |   724 510 096   |   SK +421 908 307 247   CZ EN
NOVINKY
Leden 2024

SLEVA NA SADY ZUBŮ A BŘITŮ EPIROC

Příprava na novou demoliční sezónu se neobejde bez pořádné "prověrky" zubů a břitů. V rámci první letošní akce pro vás máme originální sady zubů a břitů Epiroc za zvýhodněné ceny. Chcete vědět více, nebo potřebujete poradit s výběrem? Jsme tu pro vás, neváhejte nás kontaktovat.

Akce s výhodnými cenami na tyto komponenty k demoličnímu příslušenství poběží do konce ledna 2024.


Únor 2023

ROZŠIŘUJEME FLOTILU SERVISNÍCH VOZIDEL

Protože poptávka po mobilním servisu hydraulického příslušenství neustále roste, rozhodli jsme se rozšířit a zmodernizovat náš vozový park. S novými servisními vozidly a dodávkami máme nyní lepší pokrytí a můžeme efektivněji plánovat servisní výjezdy k zákazníkům. Pokud by vás ohledně servisních služeb cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit. Více o servisních službách najdete zde

Červen 2022

DEMTEC SERVICE NA VELETRHU EXPO LESNÍ LOM

Jeden z tradičních veletrhů těžební a lomařské techniky - EXPO Lesní LOM - proběhl v období od 13.–15. června 2023 v kamenolomu v Brně-Líšni. Společnost DEMTEC Service představila na společném stánku se společností ASbud Česká republika průřez kompletním portfoliem produktů Epiroc. K vidění tak byla hydraulická kladiva, nůžky a další demoliční příslušenství. Pozvané hosty i kolemjdoucí jsme pohostili grilovanou kýtou a čepovanou Plzní ;-)

Děkujeme všem, kdo se za námi na stánku stavili.

 


Březen 2022

NOVINKA OILQUICK

Zastupení firmy Oilquick rychloupínací systémy.O nás

OilQuick AB je moderní strojírenská a prodejní společnost, specializující se na automatické rychloupínací systémy pro různé typy nosičů nářadí.

V posledních 30 letech společnost vyrábí a prodává také lopatu Grab John, která se stala známým pojmem v souvislosti s osazováním tyčí, mechanickým pokládáním potrubí, pokládáním kabelů atd.

 

OilQuick nabízí racionální a efektivní metodická řešení ve stavebnictví a průmyslu. Hydraulické příslušenství lze vyměnit přímo z kabiny řidiče za pouhých 10 sekund. OilQuick je patentován v Japonsku, Severní Americe a většině evropských zemí. OEM smlouvy byly uzavřeny s řadou předních výrobců strojů. Tisíce systémů OilQuick byly prodány spokojeným zákazníkům v severských zemích, západní Evropě a USA. Podíl exportu je cca. 80 %.

Říjen 2021

NAPSALI O NÁS

https://www.stavebni-technika.cz/clanky/tezba-zuly-v-cem-ma-epiroc-naskok-a-proc-se-v-demtec-service-dvere-netrhnou


Prosinec 2020

OSVĚTLOVACÍ STOŽÁRY ATLAS COPCO

Řada světelných stožárů Hilight byla navržena tak, aby nabídla co nejširší výběr.Rubustnost a kompaktnost zařízení,je samozřejmostí, za což je společnost Atlas Copco celosvětově uznávaná.Využívá technologii LED Čočky v LED světelných stožárech mají navrženou speciální optiku pro stavební a těžební aplikace Tento inovativní ,plně směrový design maximalizuje pokrytí světla a minimalizuje světelný odpad.Jediný stožár může pokrýt  plochu až 6000 m2.

Listopad 2020

AKCE DO KONCE ROKU: KLADIVA EPIROC ŘADY SOLID BODY ZA VÝPRODEJOVÉ CENY!

Naskladněno, nachystáno. Předvánoční akce na hydraulická kladiva Epiroc může začít. Máme pro vás hydraulická kladiva třídy Solid Body za akční ceny, k odběru jsou ihned. Infromujte se ještě dnes.
Více informací v sekci Hydraulická kladiva

Říjen 2020

AKCE: YANMAR A SCHAEFF ZA ZAVÁDĚCÍ CENY

Špičková mini a midi rýpadla japonského výrobce Yanmar a kolová rýadla SCHAEFF vám nyní nabízíme za výhodných cenových podmínek. Vybraný stroj vám na přání vybavíme požadovaným příslušenstvím a volitelnými prvky dle specifikací výrobce. Případně  také poradíme s výhodným financováním. Nabídku nových strojů Yanmar / SCHAEFF najdete ZDE; aktuální nabídku bazarových strojů pak

Více informací v Pásová rýpadla Yanmar

Červen 2020

ZASTUPUJEME ZNAČKU YANMAR VE VÝCHODNÍCH ČECHÁCH!

Společnost DEMTEC service se stala oficiálním dealerem strojů Yanmar v regionu východních Čech a Vysočiny. Kromě prodeje nových a použitých strojů bude také zajišťovat záruční a pozáruční servis a prodej náhradních dílů. Stavební stroje japonského výrobce se vyznačují vysokou kvalitou zpracování řadou jedinečných řešení, jako je například záď s nulovým přesahem  (ViO).

Více informací v Pásová rýpadla Yanmar
Červen 2020

SLAVÍME ROK OD ZALOŽENÍ

K příležitosti ročního výročí od založení společnosti DEMTEC service jsme pozvali naše partnery a zákazníky na neformální posezení u piva a pečeného selete. Akce se konala v areálu firmy v Blešně. Zákazníci si prohlédli také naše servisní zázemí a ostatní prostory, nebo mohli vyzkoušet vystavené stavební stroje Yanmar / SCHAEFF.


Duben 2020

HATCON: SYSTÉM PRO VZDÁLENOU SPRÁVU HYDRAULICKÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

Novinkou v našem sortimentu je systém pro sledování a vzdálenou správu hydraulického příslušenství. Pomocí speciální aplikace, přístupné z počítače, telefonu nebo tabletu, lze na dálku sledovat parametry jako je počet provozních hodin za sledovanou dobu, polohu nebo stav příslušenství včteně kontroly servisních intervalů. HATCON ocení zejména provozovatelé větších flotil a půjčovny. Více informací ZDE.

Více informací v HATCON (aplikace)
Leden 2020

ROZŠIŘUJEME SORTIMENT O SPECIÁLNÍ SKALNÍ FRÉZY KEMROC

Společnost DEMTEC service zahájila spolupráci s rakouským výrobcem skalních fréz KEMROCK. Řada patentovaných řešení se podílí na ultimativní výkonnosti produktů KEMROCK. Například řetězová fréza využívá nekonvenční řešení s centrálním řetězem s hroty, který umožňuje frézovat najednou v celé šířce výkopu  a obsluha tak už nemusí frézu posouvat ručně. Více informací najdete o produktech KEMROCK najdete ZDE.

Více informací v sekci Frézy a vrtáky KEMROC

Říjen 2019

OPRAVUJEME VYTLUČENÉ ČEPY PŘÍMO NA STROJI

Pro opravu vytlučených čepů na rameni rýpadel či rýpadlo-nakladačů nově disponujeme mobilní horizontální vyvrtávačkou. Vyfrézování otvoru, navaření, usazení čepů a následné  vystředění je s tímto zařízením velmi rychlé a přesné. Vyvrtáním obou otvorů najednou je navíc zaručena jejich souosost. Obrovskou výhodou je, že zákazník nemusí příslušenství nikam posílat a oprava proběhne u něj v garáži či na dvoře.

Autorizovaný prodej a servis hydraulického příslušenství Epiroc, Atlas Copco, Krupp, Chicago Pneumatic, erkat a Husquarna Autorizovaný prodej a servis stavebních strojů YANMAR / SCHAEFF
 

Kontaktní formulář

Jméno Příjmení Email Telefon Kolik je 26 + 8:
Text zprávy: Souhlasím se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Kontakt

DEMTEC service s.r.o.

Provozovna Blešno 30 503 46 Blešno

Zákaznická podpora

+420 724 535 001 info@demtec.cz Po - Pá 7:00 - 17:00 h

Účtárna

+420 774 128 348 uctarna@demtec.cz Po - Pá 7:00 - 17:00 h

Fakturační údaje

Na Rozhraní 623/6
Nový Hradec Králové
500 12 Hradec Králové
IČ: 07862709 | DIČ: CZ07862709 Spisová značka: C 43304 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Kontakt SK

DEMTEC Slovakia s.r.o.

Provozovna Kálnica 51 916 37 Kálnica

Zákaznická podpora

SK +421 908 307 247 info@demtecsk.com Po - Pá 7:30 - 16:30 h

Fakturační údaje

Kálnica 51
916 37 Kálnica
IČO: 55735070 | DIČ: SK2122092214 Spisová značka: 45902/R, oddíl sro, vedená u Okresního soudu v Trenčíně